Jakie urządzenia warto posiadać?

W dzisiejszych czasach każdy i jego babcia ma smartfon, ale czy naprawdę każdy go potrzebuje? Może i nie.

Dużo myśli się o tym, co kupiłbym, gdybym miał zacząć od nowa właśnie teraz i zbudować swoją kolekcję urządzeń od zera. Mój telefon, laptop i tablet mają już swoje lata i nie jestem pewien, czy są warte pieniędzy i wysiłku, jaki trzeba by włożyć w ich wymianę na nowszą technologię. Więcej o tym znajdziesz na stronie https://ladytech.pl/ .

-Smartfon warto kupić, jeśli chcesz mieć dostęp do Internetu wszędzie, gdzie jesteś (lub jeśli chcesz mieć możliwość wykonywania połączeń w podróży). Jeśli masz zamiar używać go tylko do pisania tekstów, może być lepiej z taniego telefonu pay-as-you-go, który będzie pasował do Twoich potrzeb po prostu dobrze. Ponadto, żywotność baterii na smartfonach nie jest wielka, więc jeśli nie masz ładowarki pod ręką przez cały czas, pomyśl dwa razy o pójściu ze smartfonem.

-Tablety są świetne do celów rozrywkowych, ale są dość ograniczone jako narzędzia do produktywności lub komunikacji. Możesz na nich przeglądać Internet i czytać książki, ale pisanie długich dokumentów jest trudne – nie niemożliwe, ale na tyle trudne, że może sprawić, że używanie jednego do pracy będzie niepraktyczne dla większości ludzi.