Jak stylizować kolarki?

Spodenki kolarskie to trudny element garderoby. Z jednej strony są to ubrania sportowe – coś, co nosi się raczej dla funkcji niż dla formy. Z drugiej strony, spodenki kolarskie są obecnie uważane za podstawę nowoczesnego stylu. Jak je ubrać? Z czym je łączyć?

Spodenki kolarskie nie służą tylko do jazdy na rowerze. Można je nosić zarówno swobodnie, jak i formalnie w zależności od okazji, dlatego są podstawą w szafie każdego rowerzysty i każdej kobiety. Spodenki kolarskie to świetny sposób na codzienne ćwiczenia przy zachowaniu stylu i wygody, ale zazwyczaj nie są one najmodniejszą częścią całego stroju. Mają wbudowaną funkcję, która pozwala użytkownikowi na swobodę ruchów, co odbywa się kosztem płaskiego dopasowania. Nawet jeśli masz na sobie wysokiej jakości spodenki kolarskie, nie ma gwarancji, że będą na Tobie dobrze wyglądać, chyba że wiesz, jak je odpowiednio stylizować. Oto kilka wskazówek, jak najlepiej zaprezentować ten funkcjonalny i użytkowy element garderoby jako część ogólnego wyglądu:

Spodenki kolarskie najlepiej wyglądają w połączeniu z ładną parą butów i lekką koszulą/ blezerem. Jeśli chcesz jeździć na luzie, warto połączyć spodenki kolarskie z t-shirtem i japonkami lub trampkami.

Jeśli chodzi o kolor, białe spodenki kolarskie wyglądają ładnie na formalne okazje. Na bardziej swobodne wydarzenia możesz wybrać czarne. Sparuj je z prostym t-shirtem lub ubierz je w ładną marynarkę i ładne buty! Więcej o modzie znajdziesz na stronie https://clothy.pl/ .