Do czego stylizować body?

Body są już od jakiegoś czasu, ale w końcu zyskują uwagę, na którą zasługują. Jako element stylu, może być doskonałą opcją, gdy chcesz dodać trochę krawędzi do swojego wyglądu. Body jest również dobrą bazą do układania warstw, ponieważ zachowuje swój kształt nawet pod cięższymi materiałami, takimi jak dżins.

Najlepszym sposobem na noszenie body jest spódnica sięgająca przed kolano lub wyżej. Doda to odpowiednią długość, aby zrównoważyć dodatkową skórę, która może być odsłonięta w dolnej połowie ciała, tworząc bardziej zrównoważoną sylwetkę. Spódnice są również świetne, ponieważ zapewniają większe zakrycie niż spodnie, co oznacza, że nie musisz się martwić o to, co ukryjesz pod ubraniem.

Możesz również nosić body ze spodniami, ale w tym przypadku powinnaś starać się, aby górna warstwa była luźniejsza, aby nie konkurowała z dolną warstwą pod względem dopasowania i objętości. Jeżeli zdecydujesz się na spodnie, upewnij się, że nie są one zbyt obcisłe – ponownie, chcesz uniknąć niezręcznego zestawienia elementów, które sprawi, że jeden obszar będzie wyglądał na większy od drugiego lub po prostu dziwnie. Obie warstwy powinny być również stosunkowo proste – trudno jest uciec od zbyt wielu wzorów. Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://upwoman.pl/ .