Bronzer w kremie – czy warto?

Łatwo jest pomyśleć, że kremowy bronzer to strzał w dziesiątkę na lato, ale jest kilka wad, które mogą sprawić, że się nad tym zastanowisz. Przede wszystkim, jeśli szukasz sposobu na odświeżenie skóry bez dodawania warstw makijażu, które wkrótce się spocą lub rozpuszczą, to zamiast tego wybierz puder lub płynną formułę. 

Problem z kremowymi bronzerami polega na tym, że trzeba je ponownie nakładać po pływaniu lub spoceniu się, co nieuchronnie doprowadzi do większego sprzątania w łazience i może być trudniejsze do opanowania niż inne opcje. Bronzery w proszku są również łatwiejsze w podróży, ponieważ nie są tak prawdopodobne, aby wyciekły podczas pakowania.

Co może przekuć swoją decyzję na korzyść kremowych bronzerów jest opcja wyboru takiego, który jest zabarwiony tylko tyle, że można go używać jako wszystko w jednym produkcie brązujący / konturowania. Jeśli jesteś na ten pomysł, to nie ma powodu, dla którego nie należy dać jeden spróbować, ale to nadal warto wiedzieć o dodatkowym poziomie bałaganu i potencjał do plamienia ubrania i ręczniki.

Więcej na temat makijażu znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .